LV RU Virsuzstundu 25 505 909
Button 1

Button 1

Button 1

Button 1

Button 1


Santehniskie darbi
–apkure, ūdensvada, kanalizācijas ierīkošana, pārbūve, remonts. Noslēpsim apkures, ūdensvada caurules sienās, griestos, grīdā. Nomainīsim radiatorus, izlietnes, ūdens maisītājus, WC podus, dušas kabīnes un vannas. Filtru uzstādīšana un nomaiņa. Santehniķis pieslēgs veļas un trauku mazgājamās mašīnas. Veiksim ūdens un kanalizācijas stāvvadu nomaiņu vai remontu un citus darbus.


Labiekārtošanas darbi – pieliksim plauktus, gleznas, spoguļus, bildes, turētājus un āķus........pie sienām, griestiem, un grīdas.....samontēsim mēbeles, bīdāmās durvis, iekārtas..... nodrošināsim sadzīves tehnikas, vai mēbeļu nogādi remontā.... un citi strādnieka pakalpojumi.


Būvdarbi – mums nav par grūtu, ne kosmētiskais, ne kapitālais remonts .... flīzēšana, jebkurā apjomā ......grīdas seguma nomaiņa......... logu un durvju remonts, vai nomaiņa.... mājas vai dzīvokļa sienu, griestu un grīdu apšūšana, siltināšana, krāsošana.... citi darbi.


Elektroinstalācijas darbi – pievienosim sadzīves tehniku.... uzstādīsim rozetes, slēdžus, lampas......elektriķis nomainīs un noslēps, zem apdares elektrosadali...... televīzijas antenas un datorkabeļus..... citi darbiņi.


Konsultācijas – palīdzēsim izvēlēties atbilstošākos būvmateriālus, un tos iegādāsimies ar atlaidēm..... veicamo darbu tāmes izstrādāšana .... nodrošināsim smagās tehnikas (ekskavatoru, traktoru, autoceltņu) nomu... un palīdzēsim ar citiem padomiem.